Język angielski
Język angielski
Umiesz posługiwać się językiem angielskim? Potrafisz bez przeszkód porozumieć się w tym języku? Jeśli nie zawsze Ci to wychodzi to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Darmowe zajęcia z języka angielskiego od dziś. Zapisz się już dziś i zobacz jakie to proste!
Matematyka
Matematyka
Masz problem z równaniami, funkcjami, czy bryłami? Uważasz, że matematyki nie da się zrozumieć? Mamy dla Ciebie specjalne bezpłatne zajęcia! Już od dziś możesz zrozumieć tajniki matematyki i poczuć się swobodniej gdy nauczyciel poprosi Cie do tablicy. Skorzystaj z naszej oferty!
Matematyka + Angielski
Matematyka + Angielski
Potrzebujesz zajęć, które pomogą Ci utrwalić i doskonalić wiedzę z dwóch głównych przedmiotów – matematyki i języka angielskiego? Chcesz umieć więcej? W ramach grupy matematyczno – językowej będziesz miał możliwość skorzystania z dwóch rodzajów zajęć. Sprawdź jakie to proste – zapisz się już dziś!

Zakończenie zajęć w grupach MAT III i MAT IV

W dniach 22 stycznia i 24 stycznia zajęcia z matematyki zakończą dwie grupy - MAT III i MAT IV. Grupa MAT III - 24 stycznia, grupa MAT IV -22 stycznia. Na zajęciach tych uczestnicy, który ukończyli już udział w konsultacjach otrzymają dyplomy potwierdzające udział w projekcie. Serdecznie zapraszamy na zajęcia.

 

© 2012 KLS PROJEKT : Wszelkie prawa zastrzeżone